Agregáty

Sacie jednotky - agregátyPo zapnutí systému je nasatý vzduch spolu s nečistotami unášaný k separátoru, kde je prefiltrovaný. Zostávajúci vzduch je agregátom – radiálnou vývevou vyfúknutý mimo objekt.
Rôzne nároky a požiadavky zákazníkov znamenajú rôzne riešenia. Preto firma BEAM ponúka niekoľko systémov riešení. Stačí len výpočtom navrhnúť agregát potrebného výkonu.
Centrálne sacie systémy dodávané firmou BEAM sú absolútnou špičkou vo svojom obore a to vďaka technologickým inováciám, ktoré nenájdeme u konkurenčných výrobkov.


Hlavné výhody dodávaných sacích jednotiek:


  • Elektronický kontrolný, signalizačný a zobrazovací systém

        Pomocou displeja, ktorými sú dodávané stroje vybavené, je možné kontrolovať a monitorovať pracovný priebeh vysávania.

  • Externý displej

        Možnosť sledovania sacieho procesu v ľubovoľnom mieste budovy (napr. v kancelárii technika).

  • Systém kontroly príkonu


  • Soft start

       Mäkký štart, elektronický kontrolný systém vyvinutý firmou Aertecnica. Štartuje motor pozvoľne, nedochádza preto k nárazovým odberom elektriny a prináša významné úspory. Tento systém garantuje ďalšiu životnosť agregátu v porovnaní s konkurentmi, ktorí takúto technológiu nepoužívajú.
SYSTÉMY S KONŠTANTNÝM VÝKONOM

systém s jednou sací jednotkou


Systém s jednou sacou jednotkou

Najjednoduchší systém z hľadiska funkčnosti a variability. Systém sa skladá zo separátora a jednej turbíny konštantného výkonu, ktorú možno dimenzovať až pre zapojenie 6tich užívateľov súčasne.


  • Technické parametre
kompatta

Systém s integrovanou jednotkou

U systému s integrovanou jednotkou je turbína v útrobách  separátora a tvorí tak jeden kompaktný celok. Možnosť zapojenia až troch užívateľov súčasne a napájanie 220V alebo 380V je najväčšou prednosťou systému, ktorý má malú  náročnosť na minimálny priestor.


  •  Technické parametre

SYSTÉMY S PREMENLIVÝM VÝKONOM

systém s postupným připojováním sacích jednotek


Systém s postupným pripojovaním sacích jednotiek

U systému s postupným pripojovaním sacích jednotiek vďaka použitiu ovládacieho SEC systému môžu byť zapojené až 3 turbíny. Elektronický SEC systém riadi zapínanie a vypínanie turbín v závislosti na vyhodnotení počtu zapojených užívateľov, ktorých môže byť až 12.

  •  Technické parametre

Systém s plynulou reguláciou výkonusystém s plynulou regulací výkonu

Turbíny systému s plynulou reguláciou výkonu predstavujú absolútnu špičku na trhu technológii. Riadiaca elektronika plynule reguluje otáčky turbíny podľa vyhodnotenia informácie o podtlaku. Výkon turbíny tak presne kopíruje požadovaný výkon podľa zapojenia 1 až 14 užívateľov.

 

  • Technické parametreMOKRÉ ODLUČOVAČE

průmyslový drainvac


Drainvac

Systém DRAINVAC sa od ostatných systémov líši spôsobom filtrácie a spracovaním nečistôt. Všetky nečistoty sú pri vstupe do odlučovača pokropené vodou a spláchnuté do kanalizácie.


  • Technické parametre