Separátory

Sacie jednotky - separátory


Po zapnutí systému je nasatý vzduch spolu s nečistotami unášaný k separátoru, kde je prefiltrovaný. Zostávajúci vzduch je agregátom – radiálnou vývevou vyfúknutý mimo objekt.

K dispozícii je celá rada separátorov odstupňovaných podľa veľkosti zásobníka, plochy filtra a ďalším vybavením ako je kompresor pre čistenie filtra alebo elektronický informačný displej.


Hlavné výhody nami dodávaných separátorov:

 • Veľká plocha filtra

  Veľká plocha filtra odpovedajúca fyzikálnym zákonom prúdenia vzduchu. Oproti konkurencii ponúkame filtre s plochou filtra až 7,3m2.

 • Kontrolný displej

  Elektronický displej prachového separátora umožňuje sledovanie nasýtenia prachového filtra, stav zaplnenia prachového vedra, pracovnú hodnotu podtlaku sacej jednotky a tlak vo vnútri expanznej nádoby. Skvelý pomocník pre kontrolu Vášho systému. Jednoduché ovládanie a množstvo informácii ostave Vášho prachového separátora.

 • Systém automatického čistenia

  Slúži pre automatické čistenie prachového filtra v ľubovoľnom čase. Stačí jednoduché naprogramovanie počtu a dľžky samočistiacich cyklov a tie sa automaticky vykonajú. Odpadá komplikované čistenie filtra. Systém automatického čistenia túto činnosť vykoná za Vás.
separátory classic

Separátory CLASSIC

Separátory rady CLASSIC sú dodávané bez alebo s automatickým čistením. Separátory vybavené touto technológiou udržujú plochu filtra bez prachových častíc prefukovaním tlakovým vzduchom v vopred naprogramovaných cykloch.


 • Technické parametreseparátory classic

Separátory PERFETTO

Niektoré separátory z rady PERFETTO rozširujú základnú radu separátorov o možnosť elektronického kontrolného systému. Optický výstup je na externom displej umiestnený v akokoľvek vzdialenej miestnosti (kancelária, kontrolná sekcia a pod.) Užívateľ má stále pod kontrolou prevádzkové hodnoty systému.

 

 • Technické parametre